IVOŠ - interaktivní systém

ACTIVboard 78

Interaktivní tabule je srdcem každé učebny. K dispozici je ve velikostech 95’’, 78’’ a 64’’ nebo jako celé výukové řešení ACTIVboard +2. Tabule Activboard je určena pro klasické učebny a poradí si se vším, s čím se na ni žáci vrhnou – někdy dokonce doslova. Melaminový povrch je velice tvrdý, odolný proti poškrábání a tabuli nevadí ani nárazy a otřesy. Na rozdíl od jiných tabulí nemá ani případné poškození povrchu vliv na funkci elektromagnetické mřížky, která navíc poskytuje při práci neuvěřitelnou přesnost.

Dataprojektor ED-X31

Používání projektoru i požadavky na jeho funkčnost se ve školním prostředí značně liší od parametrů zařízení pro klasickou komerční prezentaci. Společnost HITACHI právě proto přichází se speciální řadou školních projektorů. Nabízejí vysoký výkon, variabilitu připojení, jednoduchost ovládání, speciální školní funkce a v neposlední řadě nadstandardní záruční podmínky. Vysoký důraz je kladen také na zabezpečení projektorů před odcizením.

Díky propracované technologii 3LCD bude obraz nejen dostatečně jasný, ale bude obsahovat všechny potřebné detaily. Veškeré funkce včetně kvalitní korekce lichoběžníkového zkreslení pak s výhodou využijete při kombinaci s interaktivní tabulí ACTIVboard.

Technická podpora

Technická podpora

Usnadněte si

© IVOŠ 2009 - Katedra technické a informační výchovy PdF UP

Icons by VistaICO.com